Podróżowaliśmy po krajach Afryki podczas organizowanego przez nas Przeglądu

W prze­ryw­ni­kach między wystę­pami zespo­łów czas na widowni dzie­ciom umilał Pan Daniel z Panią Pau­liną, Anetą, Agnieszką i Mileną. Nau­czy­ciele wcie­lali się w rolę miesz­kań­ców Afryki, którzy po kolei pre­zen­to­wali swoje kraje zachę­ca­jąc dzieci nie tylko z naszych przed­szkoli do aktyw­nej zabawy. Dzieci bawiły w kra­jach takich jak Egipt, Mada­ga­scar, Kenia, Kongo, Ghana i RPA. Dzię­ku­jemy za pomoc w orga­ni­za­cji i pro­wa­dze­niu imprezy Aka­de­mii Karate Daniela Iwanka i oczy­wi­ście Panu Danie­lowi!!!