Wycieczka na lotnisko (grupa III i IV)

W ponie­dzia­łek grupa III i IV wybrała się na lot­ni­sko. Pan Tomasz – nasz prze­wod­nik przy­je­chał po nas pod przed­szkole i w drodze na lot­ni­sko opo­wie­dział nam histo­rię powsta­nia lot­ni­ska oraz dowie­dzie­li­śmy się do jakich krajów można pole­cieć z Lublina. Na lot­ni­sku zoba­czy­li­śmy ter­mi­nal oraz dowie­dzie­li­śmy się jak wygląda odprawa. Punk­tem koń­co­wym naszej wycieczki była obser­wa­cja lądo­wa­nia samo­lotu. Wszyst­kim dzie­ciom wyprawa bardzo się podo­bała.