Wyprawa edukacyjna z okazji Dnia Dziecka (grupa III i IV)

Z okazji święta dzieci we współ­pracy z rodzi­cami została zor­ga­ni­zo­wana wyprawa edu­ka­cyjna do Parku Zwie­rząt, Rozrywki i Edu­ka­cji w Woj­cie­cho­wie. Dzieci spa­ce­ro­wały po Zoo z prze­wod­ni­kiem, podzi­wia­jąc zwie­rzęta z róż­nych zakąt­ków świata. Miały też czas na zabawę na placu zabaw oraz grę w piłkę. Następ­nie na dzieci cze­kały kieł­ba­ski z grilla, które bardzo im sma­ko­wały. Czas spę­dzony w Zoo na pewno był nie­za­po­mniany.