Pierwszy tydzień po wakacjach (grupa III)

Począ­tek roku szkol­nego upły­nął­nam na pozna­wa­niu nowej sali, znacz­ków i oko­licy przed­szkla. Pierw­szą pracą pla­styczną wyko­naną przez dzieci były motylki, które długo słu­żyły dzie­ciom do zabawy. Motyl­kowe przed­szkolaki dowie­działy się, że w tym roku ich sala to Ame­ryka. W pracy w parach malo­wały farbą części tego kon­ty­nentu, a następ­nie zło­żyły je w całość two­rząc gru­pową pracę. Pod koniec tygo­dnia wybra­li­śmy się na wyprawę duka­cyjną w celu pozna­nia oko­licy przed­szkola oraz zapre­zen­to­wały pro­jekty gru­powe na temat swoich znacz­ków.