Akademia patriotyczna (grupa III)

10 listo­pada motyl­kowe star­szaki zor­ga­ni­zo­wały w przed­szkolu przed­sta­wie­nie patrio­tyczne z okazji Święta Odzy­ska­nia Nie­po­dle­gło­ści. Dzieci zapre­zen­to­wały pieśni patrio­tyczne i zapte­zen­to­wały taniec do pio­senki „Czer­wone jabłuszko”. Cała aka­de­mia połą­czona była z pre­zen­ta­cją Polski oraz wojska daw­niej i obec­nie. Aka­de­mie uświet­nili zapro­szeni goście: żoł­nierz – tata Basi z grupy III, sio­stra zakonna ze Zgro­ma­dze­nia Sióstr Misjo­na­rek NMP Kró­lo­wej Afryki oraz rodzice.