Tydzień o urządzeniach elektrycznych (grupa III)

Reali­zu­jąc temat doty­czący urzą­dzeń elek­trycz­nych nasze motyl­kowe star­szaki wybrały się na poszu­ki­wa­nie takich urzą­dzeń na tere­nie przed­szkola. Dzieci zazna­czały kre­secz­kami, na karcie wyprawy, dostrze­żone urzą­dze­nia. Odwie­dziły przed­szkolną kuch­nie, gdzie Pani Gra­żynka poka­zała im róż­nego rodzaju sprzęty. Dodat­kowo świę­to­wa­li­śmy uro­dziny literki T. Dzieci na zaję­ciach kuli­nar­nych poznały dzia­ła­nie tostera two­rzyły tosty z dżemem.