Wyprawa edukacyjna do Miasteczka Ruchu Drogowego (grupa IV)

W ostat­nim tygo­dniu wrze­śnia nasi motyl­kowi zerów­ko­wi­cze uczyli się na temat bez­pie­czeń­stwa w ruchu dro­go­wym. Dosko­nałą okazją do utrwa­le­nia pozna­nych wia­do­mo­ści oraz prze­pro­wa­dze­nia ćwi­czeń prak­tycz­nych była wyprawa do Mia­steczka Ruchu Dro­go­wego. Pod­czas zajęć dzieci dowie­działy się, jak należy poru­szać się po dro­gach oraz w jaki sposób sto­so­wać się do znaków i sygna­li­za­to­rów. Wiele rado­ści spra­wiła dzie­ciom jazda na rowe­rach.