Wizyta elektryków (grupa III i IV)

W ramach tematu doty­czą­cego prądu nasze przed­szkole odwie­dził Pan Marek i Pan Sławek, którzy zapo­znali dzieci ze spe­cy­fiką swojej pracy. Elek­trycy przed­sta­wili dzie­ciom narzę­dzia, któ­rych uży­wają w swojej pracy, poka­zali jak one dzia­łają oraz wytłu­ma­czyli co muszą na siebie zało­żyć, żeby napra­wiać słupy elek­tryczne. Dodat­kowo Pano­wie ostrze­gali dzieci przed nie­bez­pie­czeń­stwami, które grożą ludziom przy kon­tak­cie z prądem. Ser­decz­nie dzię­ku­jemy za odwie­dziny: ).