Tydzień o kucharzu (grupa I)

W ramach tematu doty­czą­cego kucha­rza nasze maluszki poznały nazwy i wygląd przy­rzą­dów kuchen­nych. Dodat­kowo wybrały się na wyprawę edu­ka­cyjną do przed­szkol­nej kuchni. Pani Gra­żynka zapo­znała tam dzieci z przed­szkol­nymi sprzę­tami kuchen­nymi oraz wytłu­ma­czyła w jaki sposób przy­go­to­wuje posiłki. Dzieci two­rzyły także z jej pomocą muf­finki. W trak­cie całego tygo­dnia dzieci bawiły się w zabawy tema­tyczne zwią­zane z goto­wa­niem oraz restau­ra­cją.