W krainie frytek i czekolady – Belgia

W sierp­niu zwie­dzi­li­śmy rów­nież Belgię. Upie­kli­śmy prze­pyszne bel­gij­skie frytki warzywne oraz degu­sto­wa­li­śmy naj­lep­szą na świe­cie bel­gij­ską cze­ko­ladę. Kon­stru­owa­li­śmy miesz­czące się w Bruk­seli ato­mium. Rado­śnie smur­fo­wa­li­śmy w nie­bie­ski dzień Smurfa oraz wzię­li­śmy udział w wyści­gach kotów. Cały tydzień nucimy sobie naszą ulu­bioną pio­senkę Mr Cat is dan­cing! Niem­niej jednak, naj­bar­dziej utkwił nam w pamięci wygląd sław­nej bruk­sel­skiej figurki Man­ne­ken Pis, któ­remu pro­jek­to­wa­li­śmy różne ubra­nia.